topp

 
تکنیکال

تکنیکال (21)

تحلیل دلار به ریال

تحلیل فوق بر پایه داده های کنونی و در چارچوب های زمانی مختلف از بلند مدت به کوتاه مدت آماده گردیده است

برای مطالعه تحلیل ،  ادامه مطلب را دنبال کنید

 

آیا حکمت در مسیر صعود قرار دارد ؟

برای مطالعه تحلیل ،  ادامه مطلب را دنبال کنید

تحلیل تکنیکال شرکت کاغذ سازی کاوه 22  اردیبهشت

برای مطالعه تحلیل چکاوه ، ادامه مطلب را دنبال نمایید

تحلیل شاخص کل  18 فروردین95

  مطالعه تحلیل :

 

سناریو های حرکت شاخص کل بورس ، برای خواندن تحلیل فوق ادامه مطلب را دنبال نمایید

برای مشاهده تحلیل تکنیکال ادامه مطلب را دنبال کنید

تحلیل شاخص کل را در ادامه مطلب مشاهده نمایید

 

 

  تحلیل شرکت سرمایه گذاری خوارزمی را در لینک تحلیل ،  مشاهده نمایید :

در شکل زیر نمودار هفتگی این سهم به تصویر کشیده شده است ، در حال حاضر قیمت روی محدوده حمایت خط روند بلند مدت خود قرار دارد

از نظر تئوری های تصادفی نیز سهم از حالت نزولی خارج شده و در حالت تصادفی قرار دارد

در شکل زیر نمودار ماهانه این سهم به تصویر کشیده شده است

 

«شروعقبلی12بعدیپایان»
صفحه1 از2

افشای ریسک

معامله در بازارهای سرمایه شامل بازارهای سهام، قراردادهای آتی و مشتقات مالی‌همواره با ریسک بالایی همراه بوده و لزوما برای همه سرمایه گذاران مناسب نمی باشد. به ویژه معاملات قراردادهای آتی به علت استفاده از اهرم معاملاتی می تواند منجر به از دست رفتن کل سرمایه و یا بخشی از آن شود. لذا توصیه می شود معامله گران با آگاهی کامل از ریسک سیستماتیک و غیر سیستماتیک موجود در بازار و بر پایه دانش و تخصص خود نسبت به سرمایه گذاری در بازارهای سرمایه اقدام کنند. 

سرمایه گذاران باید قبل از انجام معامله در بازارهای مالی اهداف سرمایه گذاری،‌ میل به ریسک پذیری و میزان تجربه خود را بررسی کرده و ضمن آگاهی و پذیرش ریسک های معاملات، صرفا سرمایه ای را در بازارهای مالی سرمایه گذاری کنند که جنبه حیاتی و ضروری برای ایشان نداشته باشد.

تحلیل های ارائه شده ضرورتا دقیق و صحیح نبوده و با توجه به ماهیت کلی بازار هیچ زمانی نمی توان صحت و درستی چنین تحلیل هایی را تضمین کرد. همچنین این تحلیل ها با توجه به تغییر شرایط بازار در معرض تغییر قرار دارند. نتایج موفقیت آمیز تحلیل ها در گذشته لزوما به معنی نتایج موفقیت آمیز در آینده نمی باشد. 

سلب مسئولیت

این جانب علی رضا مهدی پور فعالیت و سرمایه گذاری در بازارهای مالی و همچنین خرید و فروش سهام، قرارداد آتی،‌ Gold و دیگر محصولات مالی را به هیچ کس توصیه یا پیشنهاد نمی کنم. این جانب بنا به ضرورت ها و استانداردهای حرفه ای تعریف شده در بازارهای مالی از توصیه خرید و فروش سهام خاص یا سایر محصولات مالی معذور می باشم. تحلیل هایی که بر روی سایت قرار می گیرند، صرفا نظر شخصی اینجانب بوده و غیر تعهد آور محسوب می شود.

علی رضا مهدی پور تضمین نمی کند که تحلیل های ارائه شده دقیق بوده و بدیهی است مسئولیت معامله با تحلیل ها صرفا بر عهده خود شخص بوده و اینجانب از هر گونه برداشت و تصمیم گیری و یا انجام معاملات سرمایه گذاران بر اساس تحلیل های این سایت که منجر به ضررهای مستقیم یا غیر مستقیم گردد، سلب مسئولیت می نمایم. تحلیل های ارائه شده توسط این جانب به هیچ عنوان مشاوره سرمایه گذاری یا توصیه جهت انجام معاملات تلقی نمی گردد.