topp

 

تحلیل تکنیکال پتروشیمی شازند

سه شنبه, 27 مرداد 1394 ساعت 22:48 نوشته شده توسط 

 

 

در شکل بعدی نمودار هفتگی سهم به تصویر کشیده شده است ، با نگاه میان مدت سهم در کانال رگرسیون نزولی قرار دارد ولی ازنظر تئوری های تصادفی سهم در حالت تصادفی قرار دارد

 

 

sh 0

 

در شکل بعدی نمودار روزانه سهم به تصویر کشیده شده است :

سهم کانال رگرسیون صعودی خود را به تازگی شکسته و تشکیل الگوی سر و شانه ادامه دهنده داده است و در حال تشکیل موج سوم نزولی می باشد ، از نظر تئوریهای تصادفی نیز وضعیت نزولی ارزیابی می شود ، اولین محدوده حمایت محدوده

425 تا 440 می باشد و در صورت شکست این محدوده حمایتی سطح بعدی حمایت در سطح 370 خواهد بود

sh 1

 

سطوح حمایت و مقاومت اصلی :

سطوح حمایت به ترتیب اولویت : ( 425 تا 440 )   -   370  

سطوح مقاومت به ترتیب اولویت : 490 -  515

نتیجه گیری :

روند کوتاه مدت سهم نزولی با هدف تقریبی ( 425 تا 440 )  می باشد ، در صورت شکسته شدن این محدوده هدف بعدی 370 می باشد ،

 از سویی دیگر در صورت صعود موقتی سطح 490 بعنوان مقاومت و سپس سطح 515 بعنوان مقاومت بعدی مطرح می باشد .

 علیرضا مهدی پور

 

 

بازدید 5906 بار آخرین ویرایش در چهارشنبه, 28 مرداد 1394 ساعت 09:45

افشای ریسک

معامله در بازارهای سرمایه شامل بازارهای سهام، قراردادهای آتی و مشتقات مالی‌همواره با ریسک بالایی همراه بوده و لزوما برای همه سرمایه گذاران مناسب نمی باشد. به ویژه معاملات قراردادهای آتی به علت استفاده از اهرم معاملاتی می تواند منجر به از دست رفتن کل سرمایه و یا بخشی از آن شود. لذا توصیه می شود معامله گران با آگاهی کامل از ریسک سیستماتیک و غیر سیستماتیک موجود در بازار و بر پایه دانش و تخصص خود نسبت به سرمایه گذاری در بازارهای سرمایه اقدام کنند. 

سرمایه گذاران باید قبل از انجام معامله در بازارهای مالی اهداف سرمایه گذاری،‌ میل به ریسک پذیری و میزان تجربه خود را بررسی کرده و ضمن آگاهی و پذیرش ریسک های معاملات، صرفا سرمایه ای را در بازارهای مالی سرمایه گذاری کنند که جنبه حیاتی و ضروری برای ایشان نداشته باشد.

تحلیل های ارائه شده ضرورتا دقیق و صحیح نبوده و با توجه به ماهیت کلی بازار هیچ زمانی نمی توان صحت و درستی چنین تحلیل هایی را تضمین کرد. همچنین این تحلیل ها با توجه به تغییر شرایط بازار در معرض تغییر قرار دارند. نتایج موفقیت آمیز تحلیل ها در گذشته لزوما به معنی نتایج موفقیت آمیز در آینده نمی باشد. 

سلب مسئولیت

این جانب علی رضا مهدی پور فعالیت و سرمایه گذاری در بازارهای مالی و همچنین خرید و فروش سهام، قرارداد آتی،‌ Gold و دیگر محصولات مالی را به هیچ کس توصیه یا پیشنهاد نمی کنم. این جانب بنا به ضرورت ها و استانداردهای حرفه ای تعریف شده در بازارهای مالی از توصیه خرید و فروش سهام خاص یا سایر محصولات مالی معذور می باشم. تحلیل هایی که بر روی سایت قرار می گیرند، صرفا نظر شخصی اینجانب بوده و غیر تعهد آور محسوب می شود.

علی رضا مهدی پور تضمین نمی کند که تحلیل های ارائه شده دقیق بوده و بدیهی است مسئولیت معامله با تحلیل ها صرفا بر عهده خود شخص بوده و اینجانب از هر گونه برداشت و تصمیم گیری و یا انجام معاملات سرمایه گذاران بر اساس تحلیل های این سایت که منجر به ضررهای مستقیم یا غیر مستقیم گردد، سلب مسئولیت می نمایم. تحلیل های ارائه شده توسط این جانب به هیچ عنوان مشاوره سرمایه گذاری یا توصیه جهت انجام معاملات تلقی نمی گردد.